Idea
Radość, zdrowie, wspólne chwile

Świat, w którym świadomie łączymy aktywność i produkty pro-zdrowotne. Dzielimy się nimi i wspólnie przeżywamy z rodziną, przyjaciółmi, sąsiadami. Nie dlatego, że jest to modne. Po prostu wiemy, jak pozytywnie wpływa to na naszą witalność.
Świat, w którym jak najdłużej cieszymy się z przyjemności, jakie daje życie.

Kim jesteśmy
Prywatnie: miłośnicy aktywności i zdrowego życia. Zawodowo: psychodietetycy i piekarze.

Lubimy korzystać z pełni życia. Chcemy przeżywać je z najbliższymi jak najdłużej, a do tego potrzebne jest zdrowie. Aby zadbać o nie, połączyliśmy wiedzę psychodietetyczną z zawodową pasją pieczenia chleba.

Doświadczenie i wiedza wykreowały w nas własne zwyczaje zachowań i żywienia, które uważamy za cenne. Dzieląc się nimi, rozwijamy wspólnie swoją świadomość pro­zdrowotną. Dlatego kierujemy nasze działania i produkty do osób, które chcą wybierać na zasadzie “wiem co jem”, ale nie koniecznie posiadających specjalistyczną wiedzę.

W efekcie powstało wyjątkowe pieczywo łączące dobór najlepszych, ekologicznych składników i wysokiej jakości proces pieczenia. Zorientowane na efekty i korzyści.

Dlatego też z ogromną przyjemnością i dumą oddajemy w Wasze ręce chleb pieczony z uwagą. Farinę.

Wartości
Razem smakuje lepiej

Przykładamy dużą uwagę do zboża, mąki, produktów, procesu pieczenia. Podchodzimy z szacunkiem do pracy, do ludzi, do siebie i do własnego czasu.

Wolimy zrobić coś wolniej, ale lepiej. I przede wszystkim razem. W końcu dbamy o zdrowie nie tylko dla siebie. Nie znaczy to, że dążymy do perfekcji za wszelką cenę. Zawsze jest miejsce na drobne przyjemności.

Widzimy po sobie i bliskich, jak pozytywnie przekłada się to na jakość życia.

Jakość
Jakość wynikająca z przekonań

Nasze zboże jest otoczone miłością i opieką, aby jego smak i wartość były pełne i naturalne. Bez nawozów, sztucznych modyfikacji, z dala od zanieczyszczeń. W całości ekologiczne.

Kontrolujemy każdy etap produkcji, od pozyskania składników, przez przygotowanie, długi proces wypieku, po zapakowanie. Pozwala nam to zachować najwyższą jakość, taką jakiej oczekujemy.

Dajemy Wam to, co sami jemy i co chcielibyśmy zjeść. Smacznego.

 

eco